کدام مارک جاروبرقی بهتر است؟ | بهترین برند جاروبرقی بوش، فیلیپس، پاناسونیک، ال جی و …

5 از 5 1 پسندیده اند
کدام مارک جاروبرقی بهتر است

کدام مارک جاروبرقی بهتر است : در این مطلب قصد داریم به نقد و بررسی دقیق انواع جاروبرقی بپردازیم همچنین لیست بهترین و پرفروش ترین جاروبرقی های موجود در بازار را در اختیار شما می زاریم به امید اینکه انتخاب درستی داشته باشید .

انتخاب جاروبرقی با ممتازکالا

طی تحقیقات و آزمایشات انجام شده روی انواع جاروبرقی ها در پنج سال اخیر، به منظور پیداکردن بهترین جاروبرقی برای انواع مدل های زندگی امروزی، به نتایجی رسیدیم که برای همه کاربران و مشتریان ممتازکالا به اشتراک میگذاریم.

برای انتخاب بهترین جاروبرقی با ما همراه باشید…

امروزه انتخاب یک جاروبرقی عالی و با کیفیت برای منازل موضوع مهمی است که باید برای یک انتخاب درست به نکات ریز و قابل توجهی دقت کنید. دیگر تنها ظاهر و یک مارک خوب دلیل بر یک انتخاب درست نیست.

نکات مهم در انتخاب جاروبرقی

اول باید شرایط منزل و موارد استفاده را بسنجید: این که محیط زندگی شما کجاست، ایا در یک آپارتمان کوچک زندگی می کنید؟ و اینکه کف خانه شما کامل با فرش پوشیده شده یا اینکه نه سرامیک یا پارکت و… می باشد و … نکاتی هستند که باید به آنها توجه کنید.

دومین نکته مهم که باید کاربران بسیار به آن توجه کنند قدرت موتور و یا همان قدرت مکندگی جاروبرقی می باشد و همچنین میزان هزینه ای که برای خرید یک جاروبرقی در اختیار دارند، باید با قیمت جاروی موردنظر هماهنگی داشته باشد، پس این مورد نیز یکی از نکات مهم و قابل توجه محسوب می شود.


کدام مارک جاروبرقی بهتر است

مقرون به صرفه، تآثیرگذار، قابل استفاده به راحتی، قابل اطمینان (جاروشارژی)

اگر یک جاروبرقی خوب، ساده و اینکه تجملاتی نباشد، و اگر اهمیتی به تعویض آن، مثلا تا پنج سال، نمی دهید پیشنهاد ما به شما جاروبرقی بدون کیسه با قابلیت شارژ و حالت ایستاده می باشد.

این جاروبرقی بسیار مناسب برای بیشتر خانه ها، بزرگ و کوچک با تعداد پله ها و طبقات زیاد و کم، انواع کف های چوبی و فرش و پارکت می باشد. حمل آن بسیار راحت و استفاده از آن نیز برای کاربران به طور قابل توجهی راحت می باشد. این نوع جارو بدون کیسه می باشد. دیگر لازم نیست هربار مقدار زیادی هزینه صرف تهیه کیسه های یکبار مصرف جارو کنید و یا اینکه هربار کیسه را به سختی درآورده وتمیز کنید، به جای آن یک قسمت کوچک را همراه با خود دارد که میتوانید پس از چندین بار استفاده از جارو آن را به راحتی در آورده و خالی کنید. این مدل جارو به راحتی شارژ شده و دیگر لازم نیست برای هر بار استفاده همراه با خود سیم جارو را حمل کنید همه ما مشکلات استفاده از جاروهای برقی و حمل سیم آن ها را با خود در حین جارو کردن تجربه کرده ایم و می دانیم چقدر دردسر دارد، این جارو فاقد این مشکلات می باشد. این گزینه برای راحتی کار و بهترین گزینه جارو شارژی می باشد. ناگفته نماند که برای خرید این نوع جارو مقداری باید هزینه مورد نظر برای خرید جارو را بالا ببرید.

معرفی چند مدل جاروشارژی بوش

 مدل bch6ath25 مدل bbh move5
 مدل bbh move 6 مدل bks4043
 مدل bbh move 3 مدل bbhl2gold
 مدل bbh move 4 مدل bbhl21841
 مدل bbh22042 مدل bbhmove6n

در اینجا دو نکته انتخابی برای شما وجود دارد: 1-کیسه دار بودن جاروبرقی.  2-بدون کیسه بودن جاروبرقی. هرکدام از این دو مدل مزایا و معایبی دارند و این دلیل بر بهتر بودن یکی بر دیگری نیست و هرکدام طرفدارن خود را دارند اما ممتازکالا در این مطلب درباره هرکدام توضیحات لازم  را در اختیار شما قرار می دهد تا بتونانید انتخاب بهتری داشته باشید.

1 ) جارو برقی های کیسه دار

خبر خوب برای افرادی که آلرژی دارند این است که بهتر است بدون فکر کردن به جاروبرقی های بدون کیسه از همین ابتدا انتخاب خود را به جاروبرقی های کیسه دار بدهند زیرا بسته بودن کیسه های آن مانع بیرون آمدن هرگونه گرد و غبار از جارو میشود و همچنین کیسه های آن بهداشتی نیز می باشند. به همین دلایل افرادی که آلرژی دارند می توانند با اطمینان خاطر و خیال راحت جاروبرقی های کیسه دار را برای استفاده خود انتخاب کنند. همچنین به کسانی که بیماری های تنفسی مثل آسم و… دارند این مدل جارو برقی های کیسه دار پیشنهاد میشود.همچنین تعویض کیسه ها توسط کاربر بسیار راحت بوده و انجام این کار بدون هیچ گرد و غباری به راحتی صورت میگیرد.

جاروبرقی های کیسه دار بهداشتی تر هستند و نیاز به تمیز کردن فیلتربهداشتی به طور مکرر ندارند در حالی که جاروبرقی های بدون کیسه و مخزن دار نیاز دارند که به طور مکرر فیلتر بهداشتی آنها تمیز شود و این کار برای کاربران تا حدی مشکل و سخت می باشد.

 پس جاروبرقی های کیسه دار از نظر بهداشتی بهتر از جاروبرقی های بدون کیسه می باشد.


کدام مارک جاروبرقی بهتر است

جاروبرقی های پاکتی یا همان کیسه دار دوام بیشتری نسبت به جاروبرقی های بدون کیسه دارند. یکی از دلایل آن این است که فیلتر در درون کیسه قرار گرفته است و نیازی به نگهداری زیاد ندارند و بدون رسیدگی زیاد میتوان مدت زمان بیشتری از آنها استفاده کرد. همچنین کیسه های آن دیر به دیر پر می شود و نیازی نیست پس از هر بار استفاده کیسه تعویض شود اما این نکته در جاروبرقی های بدون کیسه این گونه نیست و باید بعد از هربار استفاده مخزن جاروبرقی تخلیه و تمیز شده ودر جای خود قرار گیرد و این برای کاربر در هر بار استفاده سخت است اما حتما باید بعد از استفاده تخلیه و تمیز شود.

  پس جاروبرقی های پاکتی یا همان کیسه دار بدون رسیدگی خاص طول عمر بالاتری نسبت به جاروبرقی های بدون کیسه دارند.

نکته مهم از نظر قدرت و مکندگی است که تفاوت هایی باهم دارند. بهتر است بگوییم برای افرادی که حیوانات خانگی دارند و خانه شان کاملا از فرش های ضخیم پوشیده شده است باید به قدرت مکندگی بالای جاروبرقی های کیسه دار اطمینان کنند و آن را با خیال راحت انتخاب و خریداری نمایند. یعنی قدرت کشش و مکندگی جارو برقی های کیسه دار نسبت به جاروبرقی های بدون کیسه بیشتر و بالاتر است. اگر زمانی احساس کردید که قدرت مکندگی و کشش جاروبرقی کیسه دارتان پایین آمده هیچ جای نگرانی ندارد و این تنها دلیل بر پر شدن کیسه جارو می باشد که در این هنگام باید کیسه جارو را به راحتی بیرون آورده و بدون هیچ گرد و غباری  آن را تعویض کنید. پیشنهاد ممتازکالا به شما جاروبرقی های کیسه دار در برندها و مارکهای عالی می باشد.

2) جاروبرقی های بدون کیسه یا bagless

جاروبرقی های بدون کیسه یا به عبارتی بدون پاکت نیاز به جای دادن کیسه و یا تعویض کیسه ها و یا صرف هزینه برای تهیه کیسه هاس جارو ندارند. این مدل جاروها نیز از طراحی زیبایی همانند جاروهای پاکت دار برخوردار هستند. این مدل جاروها به جای داشتن قسمتی که کیسه ها در آن جای میگیرند دارای یک مخزن که حالا بسته به هر مارک و شرکت سازنده جنسشان باهم فرق دارد، برخی از آنها شیشه ای و برخی پلاستیکی و … می باشند. با هربار استفاده از این جاروها باید بعد از اتمام جارو کردن کاربر باید مخزن را خالی کرده و در جای خود قرار دهد. به همبن راحتی، درسته؟

در این مدل هم انواع مختلفی وجود دارد، مثلا برخی از آنها باید بعد از استفاده برس کشیده شوند، تخلیه و شسته شوند و در انتها باید کاملا خشک شده و در جای خود قرار گیرند. اگر در هنگام جاروکشیدن چیزی که نباید وارد جارو شود در این مدل به راحتی می توانید آن را پیدا کرده و از مخزن خارج کنید.

اما گاهی اوقات در برخی از آنها گردوخاک از پشت جارو بیرون می آید.


کدام مارک جاروبرقی بهتر است

کدام مارک جاروبرقی بهتر است ؟

بهترین مارک جاروبرقی و پرفروش ترین آنها

بالاترین قدرت مکشی که تا کنون دیده اید:

جاروبرقی philips مدل 9176

با قدرت مکندگی 500 وات برای تمیزکاری بدون دردسر ساخت اروپا

این قدرت بالای مکندگی در این مدل از جاروبرقی های فیلیپس، تمیز شدن همه سطوح مورد نظر شما بدون دردسر و کاملا راحت را به همراه دارد. دارای موتور 2200 وات با تولید حداکثر قدرت 500 وات مکندگی است. دارای ریموت کنترل یا همان کنترل از راه دور برای جلوگیری از خم شدن کاربر می باشد. و همچنین با تکنولوژی وایرلس یا همان بی سیم طراحی شده است. سیم آن با طول 10 متر طراحی شده است. ظرفیت محفظه جمع آوری گردوغبارس آن 4لیتر می باشد، در نتیجه نیاز ندارد زود به زود کیسه آن تعویض شود.


کدام مارک جاروبرقی بهتر است

جاروبرقی philips مدل 9170

بالاترین قدرت مکش تا کنون

این مدل جاروبرقی برای اولین بار دارای بیشترین قدرت مکندگی تا کنون بوده است. قدرت مکندگی آن 500 وات برای تمیز کردن بدون دردسر و راحت برای کاربر می باشد. داری موتور 2200 وات می باشد. این جاروبرقی دارای فیلتر قابل شستشوی hepa13 می باشد. به گونه ای طراحی شده است که حتی کل هوای موجود نیز از فیلتر قابل شستشوی hepa13 عبور میکنند. پس هیچ راه فراری از آن ممکن نیست.

کیسه های این جارو با 4 لیتر ظرفیت طراحی و تولید شده اند. پس نگران تعویض زود به زود کیسه ها نیاشید چون با این ظرفیت بالا خیلی طول می کشد تا کیسه پر از گردوغبار شده و نیاز به تعویض داشته باشد.

این مدل جاروبرقی دارای یک پک ویژه هدیه به همراه کیت تمیزکننده ماشین می باشد. این پک ویژه دارای انواع ابزارآلات مورد نیاز برای شست و شوی ماشینتان می باشد. برای پاک کردن انواع سطوح در ماشینتان می توانید استفاده کنید. محتویات این پک شامل: دستکش میکروفایبر، یک برس یا همان براش قابل تنظیم دستی، یک دسته ی اضافی براش بلند و… می باشد.


کدام مارک جاروبرقی بهتر است

جاروبرقی bosch مدل pro5

دستگاهی بسیار با کیفیت ساخت کشور آلمان با قدرت مکندگی 700 وات:

این مدل جاروبرقی یکی از پرفروش ترین و پرطرفدارترین جاروبرقی هاست که ساخت کشور آلمان و از برند معروف bosch می باشد. این جاروبرقی دارای کیسه یا همان نوع پاکت دار می باشد که کیسه های آن به صورت یکبارمصرف در بازار عرضه می شوند و همچنین ناگفته نماند که نیاز نیست نگران تعویض سریع کیسه ها و صرف هزینه زود به زود برای آن ها باشید چون با ظرفیتی که بوش در اختیار شما قرار داده بسیار دیر به دیر کیسه ها پر می شوند و نیاز به تعویض پیدا می کنند. ظرفیت آن برابر 4.5 لیتر طراحی شده است. کیسه های این مدل جاروبرقی مخصوص جمع آوری گرد و خاک طراحی و تولید شده اند. همچنین برای اینکه کاربر به پر بودن کیسه جارو پی ببرد نیازی نیست که هربار قدرت کشش جارو را برانداز کند، بلکه بوش برای راحتی کاربر یک نشانگرجهت پر بودن یا نبودن کیسه روی جارو طراحی کرده که از این طریق کاربر را از وضعیت کیسه ها آگاه می کند.

طول سیم این جاروبرقی 15 متر طراحی شده است که کاربر مجبور نباشد برای فواصل طولانیتر هربار جای پریز را عوض کرده و جارو را جابجا کند. این جارو این قابلیت را دارد که کاربر برای هر نوع سطحی اندازه و قدرت کشش را خودش تنظیم نماید. همچنین برای روشن و خاموش کردن روی بدنه خود دارای یک ولوم چرخشی می باشد.


کدام مارک جاروبرقی بهتر است

جاروبرقی bosch مدل  مدل 5318

این مدل جاروبرقی ساخت کشور آلمان در برند بوش با قدرت مکندگی بالا، 750وات طراحی و تولید و روانه بازار شده و در میان کاربران محبوبیت زیادب پیدا کرده است.

همه ما وقتی جاروبرقی استفاده میکنیم دوست نداریم صدای آن به قدری بلند باشد که اطرافیان و ساکنان منزل را اذیت کند، به همین دلیل بوش میزان صدای این مدل جاروبرقی را 75 دسی بل در نظرگرفته است.

سیم این جاروبرقی 12متری طراحی شده است، پس کاربر تا فاصله ای طولانی می تواند بدون اینکه از پریز برق جدا کند، به راحتی فواصل طولانی تری را تمیز کند.

برای راحتی کاربر و همچنین این که کاربر بتواند هر سطوحی را در منزل با آن تمیز کند، بوش این قابلیت را در جاروهای  5318 گذاشته که کاربر میزان مکندگی جارو را برای هر سطحی به طور دلخواه تعیین نماید.

ظرفیت محفظه جمع آوری گردوخاک این جاروها 5/4 لیتر طراحی شده پس لازم نیست کاربر زود به زود کیسه ها را تعویض کند. این جاروها همراه خود سه سری برای تمیزکردن سطوح مختلف دارند.


کدام مارک جاروبرقی بهتر است

جاروبرقی samsung مدل f50

یکی از بهترین محصولات شرکت سامسونگ با قدرت مکندگی بسیار بالا،2100 وات طراحی شده است. این مدل جاروبرقی بدون کیسه یا همان پاکتت تولید شده و به جای کیسه دارای یک مخزن جمع آوری گردوخاک می باشد. مخزن آن با ظرفیت 2لیتری طراحی شده است و کاربر می تواند به راحتی با درآوردن مخزن، گردوخاک جمع آوری شده را تخلیه و مخزن را تمیز کند البته این کار باید بعد از هربار استفاده انجام گرد.

وزن این مدل جاروبرقی نسبتا سبک برای حمل راحت کاربران مشکلی ایجاد نمیکند.

سامسونگ میزان صدای این مدل جاروبرقی را 79 دسی بل در نظر گرفته است، پس خوشبختانه اگر کسانی در منزل درحال استراحت بودند با صدای جاروبرقی اذیت نمی شوند.


کدام مارک جاروبرقی بهتر است

هرکدام از این جاروبرقی ها را میتوانید به راحتی در همان جا که نشسته اید، از طریق ممتازکالا مشاهده و با اطمینان خاطر خریداری نمایید.

 نکات مهم :

جاروبرقی های پاکت دار

  • شما فقط وقتی لازم است که کیسه ها را عوض کنید که کاملا پر شده باشند واین برای زندگی های آپارتمانی و افرادی که آلرزی و یا بیماری های تنفسی دارند مناسب تر است، چون این کار بدون پخش شدن هیچ نوع گردوغباری انجام می شود.
  • وقتی شما یک کیسه یا همان پاکت را تعویض میکنید، در واقع بخش بزرگی از سیستم مربوط به فیلتر را تازه سازی می کنید.
  • کیسه های قابل تعویض معمولا بزرگتر از فضای یک مخزن کوچک در جاروهای بدون پاکت هستند ونیازی به خالی کردن و تعویض مکرر آنها توسط کاربر نیست.
  • تمایل به خالی کردن و تمیز کردن کمتری دارند.
  • کیسه ها دارای شاترهای کشویی هستند که مانع بیرون آمدن گردوغبار و سر ریز شدن آنها هنگام تعویض می شوند.

جاروبرقی های بدون کیسه:

  • برای پیدا کردن و بازگرداندن وسیله هایی که به طور اتفاقی توسط جارو مکیده میشوند بسیار مناسب است، مثلا فکر کنید حلقه شما توسط جارو مکیده شده حال برای پیدا کردن آن باید چکار کنید؟ اصلا جای نگرانی ندارد، به راحتی مخزن را باز کرده و آن را درمی آورید. به همین راحتی.
  • لازم نیست برای خرید کیسه هزینه ای مصرف کنید. کم هزینه تر است نسبت به مدل پاکت دار.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر خودتون رو اینجا بنویسید ...

در حال بارگذاری...

0