تلویزیون های سامسونگ مونتاژ مالزی (قیمت ، خرید و بررسی بهترین ها )

5 از 5 2 پسندیده اند

ابر شرکت سامسونگ یک شرکت چند ملیتی کره ای است که در زمینه ی تولید لوازم الکترونیکی ، گوشی های هوشمند ، گجت های هوشمند و کاربردی و جانبی و همچنین لوازم خانگی کوچک و بزرگ … فعالیت دارد که تمامی این موارد هم شهرت خاص و عام داشته و از بهترین تولید کننده های جهان به حساب میاد.

مالزی یکی بزرگترین مراکز مونتاژ محصولات سامسونگ به حساب میاد که دارای دو مرکز تحقیق و توسعه در سلانگور و پنانگ و کارخانه های تولید تلویزیون در بانگی ، سلانگور است. و بازار هدف تلویزیون های سامسونگ مونتاژ مالزی آسیا آفریقا و یکسری از کشورهای اروپاست.

بسیاری از دوستان این سوال شاید برایشان بوجود آمده باشد آیا می توان به تلویزیون های سامسونگ مونتاژ مالزی اعتماد کرد یا خیر ؟ جواب مثبت است بله زیرا که چه مالزی یا هر کشور دیگری که باشد زیر نظر کارشناسان این شرکت اسمبل محصولات انجام می گیرد و مطمئنا به همان میزان دقت و سخت گیری وجود دارد و شرکت سامسونگ هیچ موقع اسمش را زیر سوال نمی برد با مونتاژ های بی کیفیت !!

با توجه به سرمایه‌گذاری‌های شرکت‌های کره ای در این کشور و نظارت و مدیریت آن ها نظم بسیار قابل قبولی در تولیدات و مونتاژ های برند سامسونگ در این کشور دیده میشه.

قیمت تلویزیون های سامسونگ مونتاژ مالزی

در مورد فروشگاه ممتازکالا


چرا ممتازکالا ؟

>

راهنمای خرید از ممتازکالا

>
>
مونتاژ؟

بهترین تلویزیون های سامسونگ 32 اینچ مونتاژ مالزی

تلویزیون های سامسونگ 32 اینچ مونتاژ مالزی از لحاظ دقت اسمبل، میانگین نمره ی 4 از 10 را به خود اختصاص داده اند. تلویزیون های سایز 32 اینچ امروزه دیگه از اهمیت بالایی برخورداری نیستن و با توجه به اینکه تلویزیون سایز ها هم این موضوع رو متوجه شدن پس در طی سالیان اخیر خیلی کم میشه تلویزیونی جدید و با امکانات رو در این سایز دید. سامسونگ هم در این خصوص استثنا نیست و در کارنامه تولیدات تلویزیون 32 اینچ خود تنها چند مدل ضعیف و اکثرا هم hd از سری های w و r رو داره. بریم با هم نگاه به جزئیات این مدل ها بندازیم.

مطلب پیشنهادی: هر آنچه که باید در مورد خرید تلویزیون 32 اینج سامسونگ بدانیم !

قیمت تلویزیون های سامسونگ 32 اینچ مونتاژ مالزی

2 هیچ نتیجه ای یافت نشد

بهترین تلویزیون های سامسونگ 40 اینچ مونتاژ مالزی

تلویزیون های سامسونگ 40 اینچ مونتاژ مالزی از لحاظ دقت اسمبل، میانگین نمره ی 5 از 10 را به خود اختصاص داده اند. تلویزیون های سایز 40 اینچ امروزه دیگه از اهمیت بالایی برخورداری نیستن و با توجه به اینکه تلویزیون سایز ها هم این موضوع رو متوجه شدن پس در طی سالیان اخیر خیلی کم میشه تلویزیونی جدید و با امکانات رو در این سایز دید. سامسونگ هم در این خصوص استثنا نیست و در کارنامه تولیدات تلویزیون 40 اینچ خود تنها چند مدل ضعیف و fhd و hd از سری های w و r رو داره. بریم با هم نگاه به جزئیات این مدل ها بندازیم.

مطلب پیشنهادی: هر آنچه که باید در مورد خرید تلویزیون 40 اینج سامسونگ بدانیم !

قیمت تلویزیون های سامسونگ 40 اینچ مونتاژ مالزی

2 هیچ نتیجه ای یافت نشد

بهترین تلویزیون های سامسونگ 43 اینچ مونتاژ مالزی

تلویزیون های سامسونگ 43 اینچ مونتاژ مالزی از لحاظ دقت اسمبل، میانگین نمره ی 7 از 10 را به خود اختصاص داده اند. امروزه تلویزیون های یکی از سایز های مورد توجه کاربران و حتی تولید کنندگان قرار گرفته و هر برندی، تولیدات بسیار خوبی رو به خصوص در بازه‌ی اقتصادی و میان‌رده میاد در این سایز هم عرضه میکنه که پر طرفدار ترین و استاندارد ترین سایز کوچک تلویزیون های امروزی رو نیز به خودش اختصاص میده، سامسونگ هم از این قاعده مستثنی نیست و نگاه ویژه ای به سایز 43 اینچ داشته به طوری که تقریبا بسیاری از تلویزیون هاش رو در این سایز هر ساله روانه بازار میکنه تا در گردونه رقابت حضور داشته باشه و شانس خودش رو امتحان کنه.

تلویزیون های 32 و 40 تماما فول اچ دی یا اچ دی هستند اما در سایز 43 اینچ شاهد نمونه های فورکی هستیم البته که مدلای میانرده ، بالارده و پرچم دار را سایز 43 اینچ نمی بینیم و چند مدل از رده های اقتصادی راشاهد هستم که متاسفانه از لحاظ قیمتی به نسبت رقیبان سنتی خودش از جمله ال جی و سامسونگ قیمت بالاتری دارند به همین خاطر آمار فروش مارک های کره ای در این سایز از این مارک ژاپنی بیشتر است . 

مطلب پیشنهادی: هر آنچه که باید در مورد خرید تلویزیون 43 اینج سامسونگ بدانیم !

قیمت تلویزیون های سامسونگ 43 اینچ مونتاژ مالزی

2 هیچ نتیجه ای یافت نشد

بهترین تلویزیون های سامسونگ 48 اینچ مونتاژ مالزی

تلویزیون های سامسونگ 48 اینچ مونتاژ مالزی از لحاظ دقت اسمبل، میانگین نمره ی 8 از 10 را به خود اختصاص داده اند. جالبه بدونید که سامسونگ در سایز 48 اینچ محصولات زیادی نداره و تنها چند مدل انگشت شمار سری 6 های معمولی از سال 2016 به قبل رو ازش شاهد بودیم تا اینکه یکدفعه در سال 2020 شاهد مدلی oled پنل و بسیار باکیفیت از سری تولیدات master series یا شاهکار های سامسونگ بودیم یعنی a9s که از پنل های خوب و رایج ال‌جی دیسپلی هم تهیه شدن به سفارش سامسونگ. این مدل رو با اینکه سری 9 هست اما نمیتونیم پرچمدار قلمداد کنیم و در بازه‌ی بالارده ها جای میگیره البته که تمام ویژگی های یک پرچمدار بسیار باکیفیت و بالارده رو با خودش یدک میشکه .

مطلب پیشنهادی: هر آنچه که باید در مورد خرید تلویزیون 48 اینج سامسونگ بدانیم !

قیمت تلویزیون های سامسونگ 48 اینچ مونتاژ مالزی

2 هیچ نتیجه ای یافت نشد

بهترین تلویزیون های سامسونگ 49 اینچ مونتاژ مالزی

  تلویزیون های سامسونگ 49 اینچ مونتاژ مالزی از لحاظ دقت اسمبل، میانگین نمره ی 7 از 10 را به خود اختصاص داده اند. امروزه تلویزیون های 49 اینچ بیشتر از هر سایزی به خصوص برای هموطنان مورد توجه هست و محبوبیت بالایی داره و سایز 49 اینچ در تولیدات سامسونگ هم جایگاه خاصی داره چراکه بسیاری از مدل های خوب سامسونگ رو ما در این سایز شاهد هستیم حتی سری 9000/9500 بالارده سامسونگ که جای تقدیر داره؛ مهم‌ترین و شاخص ترین تلویزیون های خودش رو میاد در سایز 49 اینچ تولید می کنه، به طوری که تقریبا بهترین تلویزیون هاش، تنوع بالا و تقریبا یکی از بهترین نسبت های قیمت به کیفیت و کارایی اون ها رو در بین تمام تلویزیون های سامسونگ می توانید در این سایز ببینید البته به جز مواردی انگشت شمار که در این سایز تولید نمیشن و سایز پایه‌ی بالاتری رو به خودشون اختصاص میدن، و اینکه متاسفانه یکسری از تلویزیون های خوب این سایز در بازار خاورمیانه عرضه نشدن و فقط می تونیم نظاره گر باشیم تا خریدار

مطلب پیشنهادی: هر آنچه که باید در مورد خرید تلویزیون 49 اینج سامسونگ بدانیم !

قیمت تلویزیون های سامسونگ 49 اینچ مونتاژ مالزی

2 هیچ نتیجه ای یافت نشد

بهترین تلویزیون های سامسونگ 50 اینچ مونتاژ مالزی

تلویزیون های سامسونگ 50 اینچ مونتاژ مالزی از لحاظ دقت اسمبل، میانگین نمره ی 8 از 10 را به خود اختصاص داده اند. سامسونگ در خصوص سایز 50 اینچ اگر بخوایم صداقت رو چاشنی کار کنیم متاسفانه با اینکه فعالیتش قابل قبول هست بخصوص در سال های اخیر اما برای ما ایرانی ها زیاد جالب نیست چراکه این تولیدات اکثرا مدل های خوبی هستن که سایز کوچیک هم یعنی 50 اینچ دارن ولی این سایز ها تا به امروز وارد ایران نشدن و نتونستیم ازشون استفاده کنیم مثل سری 9 های باکیفیت کلاس x سامسونگ که از هر لحاظ میتونستن ارزشمند باشن و انتخاب خوبی رو شکل بدن اما به هرحال خبری از آن‌ها نیست امیدواریم امسال شاهد این ورود این ندل ها به کشور باشیم.

مطلب پیشنهادی: هر آنچه که باید در مورد خرید تلویزیون 50 اینج سامسونگ بدانیم !

قیمت تلویزیون های سامسونگ 50 اینچ مونتاژ مالزی

2 هیچ نتیجه ای یافت نشد

بهترین تلویزیون های سامسونگ 55 اینچ مونتاژ مالزی

تلویزیون های سامسونگ 55 اینچ مونتاژ مالزی از لحاظ دقت اسمبل، میانگین نمره ی 8 از 10 را به خود اختصاص داده اند. امروزه تلویزیون های 55 اینچ بیشتر از هر سایزی مورد توجه عموم و تولید کنندگان قرار گرفته و هر برندی، مهم‌ترین و شاخص ترین تلویزیون های خودش رو میاد در سایز 55 اینچ تولید می کنه، سامسونگ هم از این قاعده مستثنی نیست و نگاه ویژه ای به سایز 55 اینچ داشته به طوری که تقریبا بهترین تلویزیون هاش، بیشترین تنوع و بالاترین نسبت قیمت به کیفیت و کارایی اون ها رو در بین تمام تلویزیون های سامسونگ می توانید در این سایز ببینید البته به جز مواردی انگشت شماری که در این سایز تولید نمیشن و سایز پایه‌ی بالاتری رو به خودشون اختصاص میدن.

مطلب پیشنهادی: هر آنچه که باید در مورد خرید تلویزیون 55 اینج سامسونگ بدانیم !

قیمت تلویزیون های سامسونگ 55 اینچ مونتاژ مالزی

2 هیچ نتیجه ای یافت نشد

بهترین تلویزیون های سامسونگ 60 اینچ مونتاژ مالزی

تلویزیون های سامسونگ 60 اینچ مونتاژ مالزی از لحاظ دقت اسمبل، میانگین نمره ی 7 از 10 را به خود اختصاص داده اند. سایز 60 اینچ در خصوص تلویزیون های امروزی به ویژه از سال 2017 و 2018 و به خصوص در لاین‌اپ محصولات سامسونگ جای خاصی نداره و صرفا از سال 2013 تا امروز شاهد مدل های انگشت شماری از سامسونگ هستیم که تقریبا 90 درصد اون‌ها هم ناموجود و فاقد ارزش برای جستجو و پیدا کردن هستن، این سایز در بین سایز های محبوب و استاندارد جهانی تلویزیون ها محسوب نمیشه و صرفا مدل هایی خاصی از تلویزیون ها بستگی به شرایط تولید کننده به صورت خیلی محدود از اون ها رو شاهد هستیم.

مطلب پیشنهادی: هر آنچه که باید در مورد خرید تلویزیون 60 اینج سامسونگ بدانیم !

قیمت تلویزیون های سامسونگ 60 اینچ مونتاژ مالزی

2 هیچ نتیجه ای یافت نشد

بهترین تلویزیون های سامسونگ 65 اینچ مونتاژ مالزی

تلویزیون های سامسونگ 65 اینچ مونتاژ مالزی از لحاظ دقت اسمبل، میانگین نمره ی 9 از 10 را به خود اختصاص داده اند. سایز 65 اینچ در خصوص تلویزیون های امروزی میتونه یکی از سایز هایی باشه که به تازگی به روتین ترین سایز نمایشگر تبدیل شده هم برای کاربران هم برای تولید کنندگان که این باعث شده حتی برخی تولید کنندگان مانند سامسونگ مدل ها و قابلیت هایی رو برای تلویزیون های 65 اینچ و بالاتر خود قرار بدن که در مدل های کوچکتر شاهد اون ها نباشیم. گرچه هنوز محبوبیت و فراروونی این سایز به اندازه‌ی 55 اینچ ها در بازار نیست .

مطلب پیشنهادی: هر آنچه که باید در مورد خرید تلویزیون 65 اینج سامسونگ بدانیم !

قیمت تلویزیون های سامسونگ 65 اینچ مونتاژ مالزی

2 هیچ نتیجه ای یافت نشد

بهترین تلویزیون های سامسونگ 70 اینچ مونتاژ مالزی

تلویزیون های سامسونگ 70 اینچ مونتاژ مالزی از لحاظ دقت اسمبل، میانگین نمره ی 7 از 10 را به خود اختصاص داده اند. سایز 70 اینچ همانند سایز 60 اینچ در خصوص تلویزیون های امروزی به ویژه از سال 2017 و 2018 و به خصوص در لاین‌اپ محصولات سامسونگ جای خاصی نداره و صرفا از سال 2013 تا امروز شاهد مدل های انگشت شماری از سامسونگ هستیم که تقریبا 90 درصد اون‌ها هم ناموجود و فاقد ارزش برای جستجو و پیدا کردن هستن، سایز 70 اینچ در بین سایز های محبوب و استاندارد جهانی تلویزیون ها محسوب نمیشه و صرفا مدل هایی خاصی از تلویزیون ها بستگی به شرایط تولید کننده به صورت خیلی محدود از اون ها رو شاهد هستیم.

مطلب پیشنهادی: هر آنچه که باید در مورد خرید تلویزیون 70 اینج سامسونگ بدانیم !

قیمت تلویزیون های سامسونگ 70 اینچ مونتاژ مالزی

2 هیچ نتیجه ای یافت نشد

بهترین تلویزیون های سامسونگ 75 اینچ مونتاژ مالزی

تلویزیون های سامسونگ 75 اینچ مونتاژ مالزی از لحاظ دقت اسمبل، میانگین نمره ی 9 از 10 را به خود اختصاص داده اند. سایز 75 اینچ رو دیگه نیمشه سایزی معمول و رواج دونست گرچه بسیاری از افراد هستن که مدل هایی در این سایز بخوان تهیه کنن و در پذیرایی و حتی اتاقشون از این سایز تلویزیون ها استفاده کنن. البته این سایز نیازمند فاصله بیشتر افراد از تلویزیون هست. یکی از کمپانی های بسیار پر طرفدار در این سایز و سایز 85 اینچ رو به راحتی میشه سامسونگ در نظر گرفت که تولیدات خاصی از جمله سری مستر های led/lcd بسیار بالارده و 8k خودش رو در این سایز ها روانه بازار میکنه و این کیفیت و مدل هارو از سامسونگ در سایز های کوچکتر نمیبینیم. گرچه فقط به اینجا بسنده نکرده تفاوت هارو چراکه مدل های 75 و 85 اینچ برخی تلویزیون های بالارده سامسونگ از ویژگی های استانداردی مانند فیلتر زاویه دید و فیلتر رفلکس نوری پیشرفته بهره‌مند هستن که همان تلویزیون ها در سایز های 55 و 65 اینچ این ویژگی هارو ندارن که این میشه ویژگی های انحصاری محصولات و تولیدات سامسونگ در سایز های 75 و 85اینچ که از اهمیت بسیار بالایی برای سامسونگ برخوردار هستن.

مطلب پیشنهادی: هر آنچه که باید در مورد خرید تلویزیون 75 اینج سامسونگ بدانیم !

قیمت تلویزیون های سامسونگ 75 اینچ مونتاژ مالزی

2 هیچ نتیجه ای یافت نشد

بهترین تلویزیون های سامسونگ 77 اینچ مونتاژ مالزی

تلویزیون های سامسونگ 77 اینچ مونتاژ مالزی از لحاظ دقت اسمبل، میانگین نمره ی 9 از 10 را به خود اختصاص داده اند. سایز 77 اینچ درواقع یک سایز غیر معمول از تولیدات سامسونگ به حساب میاد که البته دلیل اون هم بهره‌مندی از پنل اولد سفارشی سامسونگ از ال‌جی دیسپلی هست که به جای 75اینچ بودن، سایز استاندارد جدید خودش یعنی 77 اینچی رو یدک میکشه.

سامسونگ در لاین آپ تولیدات محصولات باکیفیت خود یک کلاس انحصاری برای اولد های خودش در نظرگرفته یعنی کلاس a ها؛ این سری تلویزیون ها میانرده و اقتصادی ندارن و به کل بالارده در سری های 8/80 و پرچمدار از سری های 9/90 شاهکار و استاندانه سامسونگ یا master series به حساب میان.

چیزی که این تلویزیون های سامسونگ رو با بقیقه برند ها و حتی خود برند تولید کننده نمایشگر اصلی یعنی ال‌جی و تولیداتش متمایز میکنه و حتی به راحتی به مدل های سامسونگ برتری میده نسبت به رقبا، شناخت سامسونگ از نمایشگر و درک تصویر و دقت رنگ هست که این دلیل منجر شده تا با یکی از عجیب ترین و قدرتمند ترین چیپ های تصویر کنونی طرف باشیم یعنی چیپ تصویر بی رقیب x1 / x1 ultimate که در سال 2021 به xr ارتقا یافت و عملکردی حتی بسیار بهتر از قبل را توانست ارائه دهد. به طور کلی دقتی که در نمایشگر های سامسونگ بالارده و پرچمدار میبینید انتظار دیدنش رو در هیچ یک از نمایشگر های دیگر برند ها نداشته باشید.

مطلب پیشنهادی: هر آنچه که باید در مورد خرید تلویزیون 77 اینج سامسونگ بدانیم !

قیمت تلویزیون های سامسونگ 77 اینچ مونتاژ مالزی

2 هیچ نتیجه ای یافت نشد

بهترین تلویزیون های سامسونگ 83 اینچ مونتاژ مالزی

تلویزیون های سامسونگ 83 اینچ مونتاژ مالزی از لحاظ دقت اسمبل، میانگین نمره ی 9 از 10 را به خود اختصاص داده اند. سایز 83 اینچ در لاین‌آپ تلویزیون های سامسونگ سایزی جدید و تازه‌وارد هست که در سال 2021 شاهد اون بودیم. این سایز خیلی جالبه که بدونید تنها یک مدل تلویزیون سامسونگ رو شامل میشه و این صفحه صرفا برای مشخصات کلی برخی ویژگی های مدل های سامسونگ و همچنین عمده‌ی مشخصات متعلق به همین تک مدل سامسونگ هست اون هم سامسونگ a90j سال 2021 سامسونگ که با پنل evo عرضه شده این پنل جدید مصرف انرژی 50درصد کمتری رو نسبت به تمامی دیگر انواع پنل اولد داره و به طبع گرمای تولیدی حاصل هم 50درصد کمتر و ریسک های خرابی پنل و سوختگی تصویر هم کمتر میشن با این تفاوت که میتونن بیش از دیگر مدل ها روشنایی از خودشون داشته باشن. همچنین علاوه بر اون در a90j سامسونگ ما شاهد به کارگیری نسل جدیدی از سیستم خنک کننده پنل و تلویزیون هستیم یعنی هیت‌سینک آلومینیومی که سامسونگ برای اولین بار در تلویزیون های اولد تعبیه کرده و نتیجه‌ی بسیار خوبی در کم کردن گرمای پنل و کم کردن ریسک احتباس تصویر و سوختگی تصویر هم داشته. پس این مدل پرچمدار master series از اولد های کلاس a سامسونگ تنها تلویزیون 83 اینچی لیست و صفحه مورد نظر ما هست که میتونیم با هم به مشخصات و توانایی ها و نکات و دسته بندی هاش بپردازیم.

مطلب پیشنهادی: هر آنچه که باید در مورد خرید تلویزیون 83 اینج سامسونگ بدانیم !

قیمت تلویزیون های سامسونگ 83 اینچ مونتاژ مالزی

2 هیچ نتیجه ای یافت نشد

بهترین تلویزیون های سامسونگ 85 اینچ مونتاژ مالزی

تلویزیون های سامسونگ 85 اینچ مونتاژ مالزی از لحاظ دقت اسمبل، میانگین نمره ی 9 از 10 را به خود اختصاص داده اند. سایز 85 اینچ دیگه شروع بازه‌ی سایزی هست که عملا ما مدل های خاصی رو در این سایز شاهد هستیم و کاربران محدود و خاصی هم به دنبال تهیه تلویزیون در این سایز و بالاتر هستن اما برخی کمپانی های تلویزیون ها به ویژه سامسونگ روی سایز 75 اینچ و به ویژه 85 اینچ اهمیت خاصی رو قائل هستن چراکه مثلا در تولیدات 85اینچ سامسونگ کاملترین طیف تلویزیون های پرچمدار رو از این برند شاهد هستیم مثلا z9g اولین تلویزیون 8k سامسونگ بود که تولید و عرضه شد البته که خیلی هم فوق‌آلعاده نبود از در هیچ معیاری به خصوص طراحی که واقعا ضغیف بود البته اینو با توجه به قیمت سرسام آور این مدل میگیم وایلا به هر حال جزو بهترین تلویزیون های 2019 بود. همچنین یک تک مدل 83اینچ رو در کلاس a های اولد سامسونگ شاهد هستیم که از پنل evo جدید ال‌جی استفاده میکنه و امضاش هم همین سایز هست یعنی 83a90j که سایز بزرگ این زیبای خفته رو در بالاترین جایگاه پرچمدار های اولد سامسونگ به ثبت میرسونه. 

مطلب پیشنهادی: هر آنچه که باید در مورد خرید تلویزیون 85 اینج سامسونگ بدانیم !

قیمت تلویزیون های سامسونگ 85 اینچ مونتاژ مالزی

2 هیچ نتیجه ای یافت نشد

بهترین تلویزیون های سامسونگ 98 اینچ مونتاژ مالزی

تلویزیون های سامسونگ 98 اینچ مونتاژ مالزی از لحاظ دقت اسمبل، میانگین نمره ی 10 از 10 را به خود اختصاص داده اند. سامسونگ در سایز 98 اینچ تنها یک مدل مطرح رو در کارنامه خودش داره و این سایز از این لحاظ خاص هست. این مدل پرچمدار z کلاس های بسیار بالارده و 8k سامسونگ در سال 2019 رو به ما نشون میده یعنی z9g که در دو سایز 85 و 98 اینچ تولید و عرضه و از این رو اهمیت زیادی داره که این تلویزیون بالارده و کلاس z در این سال برای اولین بار به رزولوشن 8k کوچ کرد و اولین تجربه سامسونگ در تولید تلویزیون بسیار بالارده در این رزولوشن بود که البته قیمت گذاری عجیبی هم ازش شاهد بودیم طوری که مدل 875اینچ سامسونگ z9g قیمت گذاری 13.000 دلاری رو داشت و سایز 98 اون مرز هارو جابه جا کرد و قیمتی معادل 75.0000 دلار در اوایلا عرضه و قیمت 60.000 دلاری رو حتی در حال حاضر دارا هست. این برچسب قیمتی به شکلی هست که حتی لاکچری ترین ها و خاص ترین ها هم برای خریدش شک خواهند کرد اما واقعا اینقدر که قیمتش بالا بود همینقدر هم متفاوت و باکیفیت تر از رقبا بود ؟ یعنی بیش از 7 الی 25 برابر ؟ به صورت خیلی ساده جواب خیر است و این مدل ویژگی های خیلی استثنایی نداشت و فقط یک led/lcd باکیفیت بود که در سال های بعد مدل های z8h در سال 2020 و به خصوص z9j در سال 2021 بشدت باکیفیت و زیباتر و استثنایی تر عمل کردند با این تفاوت که برچسب قیمتی بسیار کمتری هم داشتند اما در سایز 85 اینچ به بالا عرضه نشدن.

مطلب پیشنهادی: هر آنچه که باید در مورد خرید تلویزیون 98 اینج سامسونگ بدانیم !

قیمت تلویزیون های سامسونگ 98 اینچ مونتاژ مالزی

2 هیچ نتیجه ای یافت نشد

بهترین تلویزیون های سامسونگ 100 اینچ مونتاژ مالزی

تلویزیون های سامسونگ 100 اینچ مونتاژ مالزی از لحاظ دقت اسمبل، میانگین نمره ی 9 از 10 را به خود اختصاص داده اند. تلویزیون های 100اینچ محبوبیت خیلی بالایی ندارن و از این رو تمرکز و توجه کمپانی های غول نمایشگر رو به خودشون جلب نمیکنن. سامسونگ در سایز 100 دو مدل تلویزیون رو تولید و عرضه جهانی کرده یعنی سامسونگ پرچمدار سال 2016 مدل z9d از کلاس تلویزیون های master series سامسونگ و تلویزیون x92j سال 2021 که همان مدل x90j هست اما در سایز بزرگتر یعنی 100اینچ با پایه‌ی متفاوت که هردو مدل هم بسیار باکیفیت و دوست داشتنی هستن. البته این کاملا واضحه که رزولوشن 4k برای تلویزیون های 100اینچ جالب نیست و حداقل باید 8k باشن و رزولوشن و وضوح ایده‌آل برای نمایشگر های این سایز میتونه حتی 16k باشه که فعلا هیچ نمونه ای از محتوا و تلویزیون های 16k که عرضه عمومی و دسترسی معمول رو داشته باشن شاهد نیستیم حتی مدل های 8k هم بسیار انگشت شمار و فوق‌العاده قیمتی هستن.

مطلب پیشنهادی: هر آنچه که باید در مورد خرید تلویزیون 100 اینج سامسونگ بدانیم !

قیمت تلویزیون های سامسونگ 100 اینچ مونتاژ مالزی

2 هیچ نتیجه ای یافت نشد

تجربه خرید از ممتازکالا

ویدیوهای برتر ماه

بررسی تخصصی های تلویزیون محبوب این ماه

جدول مقایسه و لیست کامل قیمت تلویزیون های سامسونگ مونتاژ مالزی

2 هیچ نتیجه ای یافت نشد

جدول امتیازات تمام تلویزیون های سامسونگ مالزی موجود و ناموجود

2 هیچ نتیجه ای یافت نشد

تغییر مقادیر جداول

2 هیچ نتیجه ای یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر خودتون رو اینجا بنویسید ...

در حال بارگذاری...

0