بهترین سیستم عامل تلویزیون هوشمند | Android , Tizen , Webos , Google TV

5 از 5 1 پسندیده اند
بهترین سیستم عامل تلویزیون هوشمند | Android , Tizen , Webos , Google TV

سیستم عامل اندروید : android

به سادگی، نسخه تلویزیون را android قرار دهید بنابراین می دانید که می خواهید یک انتخاب خوب از برنامه ها را دریافت کنید – هرچند توسعه دهندگان باید نسخه های خاصی از برنامه های خود را برای صفحه نمایش بزرگ بنویسند، بنابراین شما نمی توانید فقط یک برنامه android را نصب کنید.
برنامه های android tv از قبیل netflix، plex، spotify و vlc media player، موجود است .علاوه بر این، به روز رسانی اخیر اطمینان داد که هر سرویس میزبانی 4k محتوای قادر به نمایش فیلم ها و برنامه های ultra hd در تلویزیون های سازگار خواهد بود و جستجوی صوتی نیز به تلویزیون android ادغام شده است.

بهترین سیستم عامل های هوشمند تلویزیون

فایرفاکس :  ساده، خیره کننده

پیشنهاد مشترک از پاناسونیک و موزیلا، فایرفاکس برای آن بسیار زیاد است.موزیلا تصمیم دارد که توجه خود را بر مرورگر فایرفاکس متمرکز کند .این مایه تاسف است، زیرا با استفاده از آیکون های پاپ آپ رنگی که در وسط صفحه نمایش در یک چرخ فلک پاسخگو قرار دارند، یکی از بهترین سیستم عامل های هوشمند تلویزیون است که ما لذت استفاده از آن را داشتیم.
این کار ساده اما موثر است، با آیکون برای برنامه ها، دستگاه ها، ورودی ها و کانال های تلویزیونی خاص که همه ارائه شده است.این نیز ساده ترین رابط تلویزیون هوشمند برای سفارشی کردن است، زیرا برنامه ها یا سرویس ها در عرض چند ثانیه می توانند به چرخ فلک وصل شوند.
برنامه های کاربردی مانند netflix، amazon instant video، youtube، accuweather و iplayer باعث می شود که سیستم عامل فایرفاکس انتخاب مناسب و معقول باشد – و freeview play نیز برای کاربران انگلیس یکپارچه شده است – اما هیچ کلمه ای از پاناسونیک هنوز مشخص نیست که آینده سیستم عامل چیست.

بهترین سیستم عامل های هوشمند تلویزیون

سامسونگ : tizen 

سامسونگ هرگز از انجام این کار نترسیده و در حال حاضر سیستم عامل tizen tv خود را بر روی هر تلویزیون هوشمند ایجاد می کند (تغییراتی در سیستم عامل های هوشمند سامسونگ و برخی از تلفن های آن نیز دیده می شود).
همانطور که با android tv، tizen ریشه در گوشی های هوشمند دارد، اما در حال حاضراحتمال دارد که شما بیشتر توسعه دهندگان نام بزرگ در پلت فرم گوگل را به جای سامسونگ پیدا کنید.
هوشمندانه، رابط tizen نظارت بر آنچه شما تماشا و استفاده می کند، پیشنهاد می کند که منابع جدید، و همچنین برخی از سفارشی سازی ها را فعال کنید.

بهترین سیستم عامل های هوشمند تلویزیون

webos lg : سریع و پویا

با ورود webos در سال 2014، پیشنهادات تلویزیون هوشمند lg به طور کامل تجدید شد، و از آن به بعد چندین بار به روزرسانی شده است. نرم افزار webos 3.0 امروزه در اطراف یک نوار وظیفه قرار دارد که در امتداد صفحه نمایش اجرا می شود.واقعا سریع است که یک پیشرفت بزرگ در تلویزیون های هوشمند قدیمی تر است، هر چند که برخی از سفارشی سازی رابرای شما با فایرفاکس و tizen آسان می کنید.
محتوای ان خوب است ، تقریبا شما می توانید همه چیز درخواست کنید، از جمله پشتیبانی از freeview play در جدیدترین مدل ها و مورد علاقه های قدیمی مانند instant video amazon، bbc iplayer و یوتیوب.
ال جی با نام های بزرگتر در بخش تولید os، تحت تاثیر قرار گرفته است و این یک پلت فرم تلویزیونی است که سرگرم کننده و سریع و ساده برای استفاده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر خودتون رو اینجا بنویسید ...

در حال بارگذاری...

0