هر فوت چند لیتر است ؟ | واژه ی فوت در یخچال به چه معنی است ؟

5 از 5 1 پسندیده اند
واژه ی فوت در یخچال

در این مطلب به بررسی واژه ی فوت در یخچال می پردازیم همچنین می خواهیم بدانیم که هر فوت چند لیتر است ؟ به امید اینکه انتخاب بجا و هوشمندانه ای داشته باشید .

واژه ی فوت در یخچال

هنگام خرید یخچال ، توجه به ظرفیت  و میزان مصرف برق آن بسیار با اهمیت است . هر چه تعداد افراد یک خانواده بیشتر باشد ، یخچال  نیز باید بزرگتر باشد توجه به محلی که می خواهید یخچال را در آنجا قرار دهید نیز مهم است  تا بدانید یخچال  مورد نظرتان چه اندازه ای باید داشته باشد . باز و بسته کردن در یخچال  باعث استهلاک آن ، فعالیت بیشتر موتورش و نیز مصرف برق بیشتر می شود . بهتر است تا حد امکان از یخچال هایی استفاده کرد که روی در آنها آبسرد کن و یخساز  وجود دارد.


واژه ی فوت در یخچال

اندازه یخچال فریزر نقش بسیار مهمی در خرید شما دارد . قبل از اینکه بخواهیم بررسی کنیم که چطور امکان دارد اندازه یخچال مورد نیاز خودمان را تخمین بزنیم باید بدانیم که ابعاد یخچال چطور اندازه گیری می شود . شما الان از فروشنده ها بپرسید که فوت یعنی چه من به شما قول می دهم بالا ۹۵ در صد فروشنده ها اشتباه جواب می دهند. به همین خاطر با ما همراه باشید تا توضیح دقیق را از ممتاز کالا بشنوید .


کنید واژه ی فوت در یخچال

برای محاسبه اندازه یخچال از واحد فوت مکعب استفاده می شود . هر فوت مکعب برابر با ۲۸٫۳۱۶۸ لیتر می باشد . هر لیتر(liter) فضایی به اندازه یک مکعب ۱۰ در ۱۰ در ۱۰ رو اشغال میکنه . بنابراین :


۱ لیتر :  یک مکعب ۱۰ * ۱۰ * ۱۰

۱ فوت مکعب:  ۲۸٫۳۱۶۸ لیتر

۱ فوت مکعب تقریبا برابر است با ۲۸ تا مکعب ۱۰ * ۱۰ * ۱۰

امیدوارم که متوجه شده باشید . بنابراین یک یخچال ۱۲ فوت فضایی به اندازه ۳۳۶ مکعب ۱۰ در ۱۰ در ۱۰ رو اشغال میکنه (۳۳۶=۱۲*۲۸)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر خودتون رو اینجا بنویسید ...

در حال بارگذاری...

0