چرا قیمت PS5 بالاس ؟! قیمت جهانیش 399 -499 دلار و قیمت داخل کشور 18 تا 39 میلیون تومان ؟!

5 از 5 1 پسندیده اند

بعد از انتشار کنسول های نسل نهم، بازهم کمپانی سونی با افتخیار سهم بزرگ بازار فروش رو بدست گرفت. کنسول بازی سونی ps5 به دلیل کانفیگ قدرتمند، ظاهری دلربا و بازی های پر افتخار انحصاری به قدری طرفدار از آن خود کرده که به محض انتشار کنسول تا به امروز که 2 ماه از انتشار کنسول در سطح جهانی میگزرد، هنوز دچار کمبود موجودی میباشد ! 

چرا قیمت ps5 بالاس ؟!

این سوالی که امروزه بسیار مطرح هستش، واقعا چرا کنسول بازی ps5 اینقدر قیمت بالایی دارد داخل کشور ؟! جواب سوال این هستش که کنسول بازی ps5 در همین 2 ماه نزدیک به رکورد تاریخی کمپانی سونی از فروش کنسول بازی ps2 شده ! و دچار مشکل قطحی و کمبود موجودی در سطح جهانی شده ! این داستان باعث شده که کنسول سونی پلی استیشن 5 بیشتر در بازار سیاه به فروش برسد با قیمتی معادل با 900 تا 1500 دلار !!! این قیمت نشانگر آن هستش که به هر روشی داخل کشور موجود شود، قیمتی معادل با 27 تا بعضا 37 میلیون تومان خواهد داشت ! اما خب در آخر میتوانیم بگیم بهتره کمی صبر کنیم تا از طرف تامین کننده به صورت تمام کمال موجود شود و با قیمتی حقیقی آنرا تهیه کنید….


چرا قیمت ps5 بالاس
قیمت ps5 چرا بالاس ؟! | جرا باید کنسول بازی 399-499 دلاری 27 تا 39 میلیون باشد ؟! بررسی قیمت ps5 در ممتازکالا

برای خرید و مشاهده قیمت، معرفی و بررسی تخصصی کنسول بازی سونی پلی استیشن 5 و اکانت های هکی و اورجینال آن در ممتاز کالا به لینک (راهنمای جامع خرید ps5) مراجعه کنید یا با کارشناسان فروش در تماس باشید.

قیمت و خرید ps5

در مورد فروشگاه ممتازکالا

چرا ممتازکالا ؟

>

راهنمای خرید از ممتازکالا

>

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر خودتون رو اینجا بنویسید ...

در حال بارگذاری...

0