تلویزیون های سامسونگ QD-OLED ( قیمت ، خرید و بررسی بهترین ها )

سامسونگ پس از سال ها مبارزه با نمایشگر های OLED رقیب اصلی و وطنی خودش یعنی ال جی بالاخره در سال 2022 طی نمایشی که در CES 2022 داشت خبر از تولیدات و لاین آپ جدید خودش تحت قالب QD-OLED ها داد. این انواع پنل OLED در واقع همان OLED هایی هستن که تا به امروز از سونی و ال جی و فیلیپس و پاناسونیک و دیگر برند ها دیدیم که پنلشون هم از الجی خریداری کردن و اما سامسونگ اینبار با استفاده از استاندارد های جدید شکل تازه‌ای به نمایشگر های اولد داده و لایه‌ ارگانیکی اون رو به شکل متفاوتی تغذیه نوری و نهایتا پخش به کمک عناصر کوانتومی خاص کرده و نهایت نمایشگر QD-OLED رو تولید و ثبت کرد. این پنل جدید OLED که توسعه یافته شده به دست سامسونگ هست برتری هایی نظیر طیف رنگ و حجم رنگ بیشتر و روشنایی بیشتر در مقایسه با دیگر نمایشگر های اولد داره. و صد البته که سامسونگ مدلی QD-OLED رو در سال 2022 برای عرضه در نظر گرفته و جالبه که پرچمدار سونی در این سال جاری 2022 که مدل A95K هست از این پنل جدید سامسونگ بهره‌مند هست با اینکه سامسونگ هم مدلی ارزشمند و بسیار حاص به نام S95B رو کارنامه تولیدات 2022 اولد پنل خودش ثبت و عرضه کرده که چنین چیزی رو ما سال گذشته از الجی شاهد بودیم که پرچمدار اولد های الجی G1 Evo نسل جدید این پنل های اولد الجی رو یدک میکشید و اما A90J سونی هم Evo پنل الجی رو همراه داشت با بهبود ها و مهندسی خاص سونی که اون رو بهترین تلویزیون سال 2021 هم تبدیل کرد..

در سال های جاری باید ببینیم که نمایشگر های QD-OLED چطور هستن و درواقع چقدر تفاوت دارن با نمایشگر های معمول OLED یا حتی OLED Evo که بزودی با بررسی و حاضر شدن A95K و S95B در صحنه میتونیم به این موضوع به طور کامل پی ببریم چراکه میشه به سونی اون هم در مدل های پر چمدار و Master Series اون براحتی اعتماد کرد به باکیفیت ترین تصویر رو برای عرضه خواهد داشت که شعار این تلویزیون با نمایشگر نسل جدید هم طیف رنگی و حجم رنگی بسیار بیشتر نسبت به نمایشگر های عادی OLED خواهد بود.

و اما به طور کلی در لاین آپ تلویزیون های سامسونگ برای اولین بار شاهد مدل OLED پنل هم هستیم.

1-مقدمه
2-نکاتی در مورد تلویزیون های QD-OLED سامسونگ

قیمت تلویزیون های QD-OLED سامسونگ

در مورد فروشگاه ممتازکالا


چرا ممتازکالا ؟

راهنمای خرید از ممتازکالا

بهترین تلویزیون های سامسونگ 55 اینچ QD-OLED

تلویزیون های سامسونگ 55 اینچ QD-OLED از لحاظ موجودی، نمره ی 5 از 10 را به خود اختصاص داده اند. مدل تحسین شده و بسیار باکیفیت و خاص QD-OLED اختصاصی سامسونگ یعنی S95B که در همین بدو ورود هم سر و صدا های بسیاری رو به پا کرد شاهد هستیم که در سایز های 55 اینچ و 65 اینچ به تولید و عرضه عمومی رسیدن یعنی استاندارد ترین سایز های نمایشگر امروزی. در هنگام خرید می توانید از کوپن تخفیف ( QD-OLED 55) نیز استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی: هر آنچه که باید در مورد خرید تلویزیون 55 اینج سامسونگ بدانیم !

قیمت تلویزیون های سامسونگ 55 اینچ QD-OLED

هیچ نتیجه ای یافت نشد

بهترین تلویزیون های سامسونگ 65 اینچ QD-OLED

تلویزیون های سامسونگ 65 اینچ OELD از لحاظ موجودی، نمره ی 9 از 10 را به خود اختصاص داده اند. بر خلاف سیاست خاص الجی که تولیدات متنوعی از اولد ها رو در سایز های خاص داشت مثل 48 اینچ و 42 اینچ و همچنین 77 اینچ و 83، 88، و 97 اینچ سامسونگ تنها S95B مدل کوانتوم اولد خودش رو در سایز استاندارد 55 اینچ و همچنین استاندارد کمی بزرگتر 65 اینچ به تولید و عرضه رسونده درست مانند سونی در مدل A95K که همین پنل رو بهره‌مند هست . در هنگام خرید می توانید از کوپن تخفیف ( QD-OLED 65 ) نیز استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی: هر آنچه که باید در مورد خرید تلویزیون 65 اینج سامسونگ بدانیم !

قیمت تلویزیون های سامسونگ 65 اینچ QD-OLED

هیچ نتیجه ای یافت نشد

تشریح مدل تلویزیون های سامسونگ

تجربه خرید از ممتازکالا

ویدیوهای برتر ماه

بررسی تخصصی های تلویزیون محبوب این ماه

خرید تلویزیون سامسونگ QD-OLED 2021

در سال 2021 از سامسونگ ما شاهد هیچ مدل QD-OLED ای نبودیم ولی در سال 2022 برای اولین بار سامسونگ دست به تولید و عرضه تلویزیون ها و نمایشگر های OLED پنل و البته خاص و متفاوت زد که شاهد مدل تحسین شده‌ی S95B از این برند محبوب بودیم.

هر انچه که باید در مورد تلویزیون های سامسونگ 2021 بدانیم
هر انچه که باید در مورد خرید تلویزیون های سامسونگ QD-OLED 2021 بدانیم

قیمت تلویزیون سامسونگ QD-OLED 2021

هیچ نتیجه ای یافت نشد

جدول مقایسه و لیست کامل قیمت تلویزیون های QD-OLED سامسونگ

هیچ نتیجه ای یافت نشد

جدول امتیازات تمام تلویزیون های سامسونگ QD-OLED موجود و ناموجود

هیچ نتیجه ای یافت نشد

تغییر مقادیر جداول

هیچ نتیجه ای یافت نشد

0

محصولات پربازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0